VI TARGI BRANŻY PIECZARKARSKIEJ
– PIECZARKALIA 2006 dobiegły końca !

Kolejne już – szóste Łosickie Święto Pieczarki przeszło do historii. Jak co roku pogoda i ludzie nie zawiedli nas. Gorąca atmosfera podczas całej imprezy (temperatura na sali wystawowej dochodziła momentami do 33°C) sprawiła, że już myślimy o kolejnym święcie, ale to dopiero za rok…

W 2006 roku na Pieczarkaliach swoje stoiska o łącznej powierzchni około 700m2, miało 36 wystawców z kraju i zagranicy. Przez stoiska te przewinęło się ponad 600 pieczarkarzy z całej Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Czech, Słowacji, Węgier i Chorwacji. Na bankiecie w zajeździe EUROPA gościliśmy rekordową liczbę 280 osób, a chętnych było znacznie więcej. Można więc uznać, że impreza udała się, ale czy tak jest rzeczywiście?

Za każdym razem, gdy robimy podsumowanie, stawiamy sobie pytanie: na ile nasza impreza spełnia Państwa oczekiwania? Co możemy jeszcze zrobić, aby uczestnictwo w niej niosło dla Państwa więcej korzyści?
Chcąc stale ulepszać nasze święto, pragniemy prosić Państwa o przesyłanie wszelkich uwag i sugestii na adres mailowy: pieczarkalia@wokas.pl. Na pewno Państwa spostrzeżenia  pozwolą nam lepiej przygotować Pieczarkalia 2007.

 

Pieczary 2006 – lista nagrodzonych

 

Już po raz piąty przy okazji Łosickiego Święta Pieczarek – PIECZARKALIA, zostały przyznane nagrody przemysłu pieczarkarskiego – PIECZARY 2006.
Dotychczas nagrodę tę otrzymało 67 osób, firm lub instytucji z kraju i zagranicy. W bieżącym roku chcieliśmy nagrodzić ludzi młodych, pieczarkarzy którzy są przyszłością tej branży w Polsce, a swoim dotychczasowym zaangażowaniem i pracą już przyczynili się do rozwoju pieczarkarstwa polskiego.

Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się podczas bankietu z okazji PIECZARKALII 2006, w dniu 14 września 2006, w zajeździe EUROPA koło Siedlec.

GRATULUJEMY!!!

Laureaci nagrody PIECZARY 2006:

Jolanta Baj i Małgorzata Kielak
Stok Lacki

Jarosław Angier
Kłoda

Maciej Gaweł
Głogów Małopolski

Piotr Głuchowski
Nowosielec

Beata i Zenon Janoszowie
Jankowice

Piotr Kozdryk
Waplewo

Waldemar Lizak
Szyk

Sebastian Markiewicz
Dobroń

Michał Myszkowiec
Michałów

Jolanta Piotrowicz
Spychowo

Rafał Piórko
Pszczyna

Krzysztof Radzikowski
Żelków

Andrzej Siarnowski
Olszyny

Mirosław Wasiółka
Drobin

Piotr Wolszakiewicz
Mogielnica

Marcin Woźny
Korczówka

Katarzyna Ziebura
Fungi-Pol Studzienice