Janów Podlaski

03.X.2019

IMPREZA OTWARTA DLA PIECZARKARZY

Pieczarkalia 2019 dobiegły końca !

Dnia 3 października 2019 r. w Janowie Podlaskim odbyła się już II ogólnopolska Konferencja branżowa pod nazwą Pieczarkalia 2019r.
Mega Konferencja to nie tylko jeden dzień, to tak naprawdę miesiące przygotować, wiele burz mózgów, analiz każdego elementu wydarzenia, począwszy od merytoryki kończąc na wizualnym aspekcie całego wydarzenia. Pochłania to bardzo dużo czasu, a efektem jest ogromna satysfakcja i pozytywnie zaskoczeni gości.
Zdajemy sobie sprawę, że byli obecni u nas zarówno właściciele jak i pracownicy pieczarkarni. Każda z tych grup oczekiwała czegoś dla siebie, dlatego staraliśmy się dobrać tematy szkoleń w taki sposób, aby każdego zainteresować.
Prelegenci, którzy są specjalistami w danych dziedzinach prowadzili wykłady w taki sposób, aby były realną pomocą w rozwiązywaniu codziennych problemów z zakresu uprawy i zarządzania pieczarkarnią jak również inspiracją w rozwoju firm na poziomie menegerskim i strategicznym. Stąd też wziął się pomysł na Konferencję z podziałem na dwa bloki temetyczne: pierwszy branżowy, w której poruszane są problemy związane ze światem pieczarkarstwa a drugi menegerski, który w codziennej pracy zajmuje więcej czasu i pochłania najwięcej energii.

Czy jest to dobry kierunek?
Wydaje się, że tak a potwierdzeniem dla nas jest wciąż rosnąca, bardzo duża frekwencja na Konferencji i bankiecie.